Przejdź do treści

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU audyt bezpieczeństwa Warszawa

audyt bezpieczeństwa Warszawa

Agencja CSM Agency założona i prowadzona przez Arkadiusza Mikołajewskiego – byłego oficera policji, funkcjonriusza Centralnego Biura Śledczego.

Audyt bezpieczeństwa systemu ochrony, obiektu oraz zabezpieczeń, Warszawa i inne miasta

Aby zapewnić bezpieczeństwo Państwa firmie, w celu wyeliminowania ryzyka poniesienia strat finansowych i utraty reputacji, oferujemy usługę jaką jest audyt bezpieczeństwa Warszawa. Kierując się wieloletnim doświadczeniem, znając specyfikę i rodzaje przestępstw oraz zagrożenia ze strony nieuczciwej konkurencji (szpiegostwa gospodarczego), nasz zespół Detektywów, Informatyków i Specjalistów Zabezpieczenia Technicznego dokona pełnego sprawdzenia systemów zabezpieczeń w Państwa firmie. Dokonamy weryfikacji zabezpieczeń dla kluczowych aktywów zaczynając od kontroli dostępu, stref bezpieczeństwa po zabezpieczenia techniczne i informatyczne, a następnie zarekomendujemy obszary wymagające poprawy.

 

Audyt bezpieczeństwa Warszawa zawiera dwa główne komponenty opierającej się na analizie technicznej oraz organizacyjnej, m.in. obejmuje:

  • wizje lokalną obiektu,

  • analizę szeroko rozumianej dokumentacji dotyczącej systemu bezpieczeństwa,

  • wywiady środowiskowe,

  • analizę przyjętego systemu ochrony fizycznej,

  • określenie wymaganego poziomu zabezpieczenia technicznego obiektu,

  • sprawdzenie czy elementy systemów pracują w sposób założony i zgodny z przyjętymi procedurami, obowiązującymi przepisami, normami i dobrą praktyką,

  • analizę funkcjonalności systemów zabezpieczenia technicznego,

  • weryfikację dokumentacji technicznej,

audyt bezpieczeństwa firmy

SUPERVISING SECURITY - OUTSORCING USŁUG NADZORU I ZARZĄDZANIA PROCESAMI BEZPIECZEŃSTWA

Przekazanie funkcji zarządzania i nadzoru nad bezpieczeństwem techniczno – osobowym do realizacji zewnętrznemu, wyspecjalizowanemu i doświadczonemu dostawcy oznacza, że będzie ona bez wysiłku organizacyjnego zleceniodawcy realizowana na najwyższym poziomie, w najlepszym stosunku jakości do ceny. Natomiast przeniesienie elementów ryzyka związanego z bezpieczeństwem firmy na CSM Agency daje nie tyko gwarancje bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego, lecz również odciąża bieżącą działalność przedsiębiorstwa i pozwala skoncentrować się na najistotniejszych dla całej firmy zadaniach.

CYBERBEZPIECZEŃSTWO Warszawa

Realizujemy projekty bezpieczeństwa obszaru IT. Jeżeli Państwa firma świadczy wrażliwe usługi lub usługi mogące stać się celem hakerów komputerowych, a aktywa w tym kluczowe informacje powinny pozostać bezpieczne, to właśnie ta oferta warta jest wnikliwego rozpatrzenia.

audyt ochrony, audyt zabezpieczeń

KONTAKT
tel. 606 385 409

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu mailowego, za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie.

CSM Agency
00-095 Warszawa, ul. plac Bankowy 2