Przejdź do treści


Biuro detektywistyczne Pułtusk
detektyw Pułtusk, prywatny detektyw Pułtusk

detektyw Warszawa
Prywatny detektyw Warszawa

Agencja Detektywistyczna  CSM Agency założona i prowadzona przez Arkadiusza Mikołajewskiego – byłego oficera policji, funkcjonariusza Centralnego Biura Śledczego

SKUTECZNOŚCI
85 %

Usługi detektywistyczne Pułtusk

Realizujemy usługi detektywistyczne w Pruszkowie oraz na terenie całego kraju. Nasze biuro detektywistyczne w Białymstoku oferuje szeroki zakres usług detektywistycznych dla osób prywatnych oraz klientów biznesowych.Wszyscy nasi detektywi posiadają licencje a Agencja wpis do rejestru działalności detektywistycznej prowadzonego przez Ministra Spraw Wewnętrznych. Realizujemy swoje zadania utrzymując pełną dyskrecję z zachowaniem w tajemnicy wszelkich źródeł informacji jak również okoliczności sprawy.

detektyw Pułtusk - SPRAWY ROZWODOWE

Najlepszy detektyw w Pułtusku – sprawy rozwodowe – na Państwa zlecenie realizuje czynności w sprawach wynikających ze stosunków prawnych dotyczących osób fizycznych. Prowadzimy szeroki wachlarz usług dla klientów indywidualnych, w tym zdobywamy dowody zdrady oraz materiał w sprawach rozwodowych. Nasi prywatni detektywi w Warszawie posiadają niezbędne doświadczenie i kompetencje w wiarygodnym dokumentowaniu uzyskanych informacji, które następnie w formie sprawozdania detektywistycznego nasz Klient może wykorzystać w sądzie. Nasi detektywi przeprowadzą obserwację partnera oraz osób, z którymi partner się spotyka aby zdobyć wysokiej jakości materiał dowodowy w postaci zdjęć i filmów.

detektyw WYWIAD PRZEDMAŁŻENSKI

Detektyw Pułtusk– wywiad przedmałżeński zweryfikuje posiadane przez Państwa informacje osobowe i podejrzenia wobec przyszłych członków rodziny w zakresie: pochodzenia, prawdomówności, stanu cywilnego, majątku, zobowiązań oraz wierności. Nasze czynności realizowane są z zachowaniem niezbędnej ostrożności oraz poufności a rezultaty przeprowadzonych czynności dokumentujemy w sprawozdaniu wraz z dokumentacją fotograficzną

DETEKTYW SPRAWY RODZINNE / OBSERWACJA / sprawy karne

Agencja detektywistyczna w Pułtusku – Realizujemy zlecenia w sprawach rodzinnych, sprawach karnych, gospodarczych oraz cywilnych. W ramach realizacji naszych usług na rzecz Klientów prowadzimy obserwacje i zbieramy informacje dotyczące osób fizycznych wynikające ze stosunków prawnych. Obserwacja może dotyczyć partnera życiowego, członków najbliższej rodziny lub osoby fizycznej, wobec której mają Państwo stosunek prawny, w tym zawartą umowę pożyczki, wynajmu ruchomości lub nieruchomości. Obserwacja pozwoli Państwu zweryfikować posiadane informacje, środowisko i sposób spędzania czasu wolnego, zainteresowania i ewentualne zagrożenia dla bliskich. Obserwacja detektywistyczna może również być źródłem informacji o sposobie wykorzystania ruchomości bądź nieruchomości przez najemców. Realizujemy czynności detektywistyczne przy użyciu specjalistycznego sprzętu, ukryte kamery, teleobiektywy, drony.

 

DETEKTYW POSZUKIWANIE OSÓB

Prowadzimy poszukiwanie osób w sprawach rodzinnych oraz biznesowych. Prywatny detektyw w Pułtusku na Państwa zlecenie podejmujemy czynności zmierzające do odnalezienia zaginionych członków rodziny, ukrywających się najbliższych lub osoby trzecie. Ustalamy miejsca zamieszkania dłużnika. Sprawy realizujemy na podstawie przekazanych nam informacji, wykorzystując dostępne dane, które łączymy z pracą detektywów w terenie. Następnie podejmujemy właściwe i niezbędne działania w celu skutecznego odnalezienia poszukiwanej osoby. W sytuacji zaginięcia osoby  jesteśmy gotowi do współpracy z policją oraz instytucjami zajmującymi się poszukiwaniem zaginionych osób.

DETEKTYW POSZUKIWANIE MIENIA / USTALENIA MAJĄTKU

Aby odzyskać Państwa wierzytelności, ustalić majątek partnera lub dłużnika oferujemy usługę poszukiwanie majątku osób prawnych i fizycznych. Dzięki naszym działaniom weryfikujemy majątek i dochody w sprawach wynikających ze stosunków prawnych dotyczących osób fizycznych, które realizujemy w ramach wywiadu i pracy obserwacyjnej. Ustalamy rzeczywisty majątek dłużnika alimentacyjnego, jego źródło zarobkowania i dochody. W przypadku wyznaczenia alimentów, możemy też ujawnić majątek współmałżonka, jeśli ukrywa niektóre swoje dochody. 

Detektyw Pułtusk cennik DETEKTYW CENA, ILE KOSZTUJE DETEKTYW, DETEKTYW KOSZT ROZWODU

 • Konsultacja detektywistyczna – bezpłatnie
 • Obserwacja godzina od 150 pln – netto
 • Obserwacja doba od 1500 pln – netto
 • Kontrobserwacja – cena ustalana indywidualnie
 • Weryfikacja kontrahenta – wywiad gospodarczy – od 1500 pln -netto
 • Poszukiwanie osób i mienia – cena ustalana indywidualnie
 • Poszukiwanie majątku – od 1200 pln netto
 • Wypożyczenie urządzeń szpiegowskich (podsłuchy, GPS, kamery) – od 50 pln netto doba
 • Wykrywanie podsłuchów – od 25 pln netto m2
 • Wykrywanie GPS i podsłuchów w samochodach od 600 pln netto
 • Instalacja sprzętu detektywistycznego od 300 pln netto
 

Jak działa Agencja detektywistyczna w Pułtusku CSM Agency

 • konsultacja z licencjonowanym detektywem
 • ustalenie metod i taktyk pracy
 • kalkulacja kosztów usługi detektywistycznej
 • realizacja zlecenia
 • utrzymanie stałego kontaktu ze zleceniodawcą
 • sporządzenie sprawozdania detektywistycznego z wykonanych czynności
 • przekazanie sprawozdania i uzyskanych dowodów zleceniodawcy
 • potwierdzenie ustaleń i dowodów w Sądzie

KONTAKT
tel. 606 385 409

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu mailowego, za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie.

CSM Agency
00-095 Warszawa, ul. plac Bankowy 2