Przejdź do treści


Biuro detektywistyczne Warszawa Praga - Prywatny detektyw Warszawa Praga
detektyw Praga

detektyw Warszawa
Prywatny detektyw Warszawa

Agencja Detektywistyczna w Warszawie CSM Agency założona i prowadzona przez Arkadiusza Mikołajewskiego – byłego oficera policji, funkcjonariusza Centralnego Biura Śledczego

SKUTECZNOŚCI
85 %

Usługi detektywistyczne Warszawa Praga

Realizujemy usługi detektywistyczne w Warszawie oraz na terenie całego kraju. Nasze biuro detektywistyczne w Warszawie oferuje szeroki zakres usług detektywistycznych dla osób prywatnych oraz klientów biznesowych.Wszyscy nasi detektywi posiadają licencje a Agencja wpis do rejestru działalności detektywistycznej prowadzonego przez Ministra Spraw Wewnętrznych. Realizujemy swoje zadania utrzymując pełną dyskrecję z zachowaniem w tajemnicy wszelkich źródeł informacji jak również okoliczności sprawy.

SPRAWY ROZWODOWE

Biuro detektywistyczne Warszawa Praga – na Państwa zlecenie realizuje czynności w sprawach wynikających ze stosunków prawnych dotyczących osób fizycznych. Prowadzimy szeroki wachlarz usług dla klientów indywidualnych, w tym zdobywamy dowody zdrady oraz materiał w sprawach rozwodowych. Nasi prywatni detektywi w Warszawie posiadają niezbędne doświadczenie i kompetencje w wiarygodnym dokumentowaniu uzyskanych informacji, które następnie w formie sprawozdania detektywistycznego nasz Klient może wykorzystać w sądzie. Nasi detektywi przeprowadzą obserwację partnera oraz osób, z którymi partner się spotyka aby zdobyć wysokiej jakości materiał dowodowy w postaci zdjęć i filmów.

WYWIAD PRZED MAŁŻENSKI

Detektyw Warszawa- wywiad przedmałżeński zweryfikuje posiadane przez Państwa informacje osobowe i podejrzenia wobec przyszłych członków rodziny w zakresie: pochodzenia, prawdomówności, stanu cywilnego, majątku, zobowiązań oraz wierności. Nasze czynności realizowane są z zachowaniem niezbędnej ostrożności oraz poufności a rezultaty przeprowadzonych czynności dokumentujemy w sprawozdaniu wraz z dokumentacją fotograficzną.

SPRAWY RODZINNE / OBSERWACJA / sprawy karne

Realizujemy zlecenia w sprawach rodzinnych, sprawach karnych, gospodarczych oraz cywilnych. W ramach realizacji naszych usług na rzecz Klientów prowadzimy obserwacje i zbieramy informacje dotyczące osób fizycznych wynikające ze stosunków prawnych. Obserwacja może dotyczyć partnera życiowego, członków najbliższej rodziny lub osoby fizycznej, wobec której mają Państwo stosunek prawny, w tym zawartą umowę pożyczki, wynajmu ruchomości lub nieruchomości. Obserwacja pozwoli Państwu zweryfikować posiadane informacje, środowisko i sposób spędzania czasu wolnego, zainteresowania i ewentualne zagrożenia dla bliskich. Obserwacja detektywistyczna może również być źródłem informacji o sposobie wykorzystania ruchomości bądź nieruchomości przez najemców. Realizujemy czynności detektywistyczne przy użyciu specjalistycznego sprzętu, ukryte kamery, teleobiektywy, drony.

 

POSZUKIWANIE OSÓB Praga PÓŁNOC / praga południe

Prowadzimy poszukiwanie osób w sprawach rodzinnych oraz biznesowych. Prywatny detektyw na Państwa zlecenie podejmujemy czynności zmierzające do odnalezienia zaginionych członków rodziny, ukrywających się najbliższych lub osoby trzecie. Ustalamy miejsca zamieszkania dłużnika. Sprawy realizujemy na podstawie przekazanych nam informacji, wykorzystując dostępne dane, które łączymy z pracą detektywów w terenie. Następnie podejmujemy właściwe i niezbędne działania w celu skutecznego odnalezienia poszukiwanej osoby. W sytuacji zaginięcia osoby  jesteśmy gotowi do współpracy z policją oraz instytucjami zajmującymi się poszukiwaniem zaginionych osób.

POSZUKIWANIE MIENIA / USTALENIA MAJątku

Aby odzyskać Państwa wierzytelności, ustalić majątek partnera lub dłużnika oferujemy usługę poszukiwanie majątku osób prawnych i fizycznych. Dzięki naszym działaniom weryfikujemy majątek i dochody w sprawach wynikających ze stosunków prawnych dotyczących osób fizycznych, które realizujemy w ramach wywiadu i pracy obserwacyjnej. Ustalamy rzeczywisty majątek dłużnika alimentacyjnego, jego źródło zarobkowania i dochody. W przypadku wyznaczenia alimentów, możemy też ujawnić majątek współmałżonka, jeśli ukrywa niektóre swoje dochody. 

Detektyw cennik

 • Konsultacja detektywistyczna – bezpłatnie
 • Obserwacja godzina od 150 pln – netto
 • Obserwacja doba od 1500 pln – netto
 • Kontrobserwacja – cena ustalana indywidualnie
 • Weryfikacja kontrahenta – wywiad gospodarczy – od 1500 pln -netto
 • Poszukiwanie osób i mienia – cena ustalana indywidualnie
 • Poszukiwanie majątku – od 1200 pln netto
 • Wypożyczenie urządzeń szpiegowskich (podsłuchy, GPS, kamery) – od 50 pln netto doba
 • Wykrywanie podsłuchów – od 25 pln netto m2
 • Wykrywanie GPS i podsłuchów w samochodach od 600 pln netto
 • Instalacja sprzętu detektywistycznego od 300 pln netto
 

Jak działa Agencja detektywistyczna w Warszawie CSM Agency

 • konsultacja z licencjonowanym detektywem
 • ustalenie metod i taktyk pracy
 • kalkulacja kosztów usługi detektywistycznej
 • realizacja zlecenia
 • utrzymanie stałego kontaktu ze zleceniodawcą
 • sporządzenie sprawozdania detektywistycznego z wykonanych czynności
 • przekazanie sprawozdania i uzyskanych dowodów zleceniodawcy
 • potwierdzenie ustaleń i dowodów w Sądzie

KONTAKT
tel. 606 385 409

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu mailowego, za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie.

CSM Agency
00-095 Warszawa, ul. plac Bankowy 2

detektyw mazowieckie - obsługiwane lokalizacje

Błonie

Józefów

Brwinów

Kobyłka

Ciechanów

Legionowo

Góra Kalwaria

Marki

Grodzisk Mazowiecki

Milanówek

Nowy Dwór Mazowiecki

Ostrołęka

Milanówek

Ożarów Mazowiecki

Piaseczno

Piastów

Płock

Płońsk

Podkowa Leśna

Pruszków

Pułtusk

Radom

Radzymin

Sochaczew

Sulejówek

Zielonka

detektyw - obsługiwane miasta

Augustów

Lublin

Olsztyn

Bydgoszcz

Poznań

Częstochowa

Rzeszów

Gorzów

Radom

Gdańsk

Ożarów Mazowiecki

Gdynia

Siedlce

Katowice

Szczecin

Kielce

Toruń

Kraków

Warszawa

Radzymin

Wrocław

Łódź

Zielona Góra